انواع مگنت و جک دنده‌ای(Hooks & Equipment)

  • ورق گیرهای آهن ربایی دستی
  • سیستم دستی با ضریب اطمینان بالا
    • دارای ضامن مخصوص جهت قفل و آزاد کردن مگنت

ورق گیر آهن ربایی دستی

راهنمای جدول ورق گیر آهن ربایی دستی

جدول ورق گیر آهن ربایی دستی

  • سری جدید جک های دنده ای با ضریب اطمینان بالا
  • دارای ضامن حرکتی رفت و برگشت
    • راندمان کاری بالاتر

جک دنده ای

راهنمای جدول جک دنده ای

جدول جک دنده ای

مگنت و کاربرد آن

این روز ها با توجه به پیشرفت های علمی که صورت می گیرد و دستگاه‌های ساخته‌ شده موجود، انجام فعالیت های صنعتی را تسهیل بخشیده‌اند. یکی از این دستگاه ها بالابر آهنربایی یا لیفتر مگنت است. این آهن ربا می تواند برای جابجایی بارهای سنگین مانند ورق و صفحات فولادی، قالب ها، ماشین های بارگیری و تخلیه و غیره بسیار مفید باشد. با کمک ذره بالابر های مغناطیسی می توانید کارایی کار را افزایش داده و در زمان خود صرفه جویی کنید. زمینه فعالیت این لیفتراک ها باعث شده است که در اسکله ها، انبارها، کارخانه ها، پتروشیمی ها، ریخته گری ها، مهندسی و صنایع دیگر به طور گسترده مورد استفاده قرار گیرند و بارها با کمک آنها جابجا شوند.

مگنت و جک دنده ای red456 

 جک دنده چیست و نحوه استفاده از آن

وسیله ای که برای بلند کردن و نگه داشتن بار به مدت طولانی مثل ماشین های سنگین، کانتینر ها، ماشین آلات و …  استفاده می شود جک دنده نام دارد. این نوع جک ها کاربرد های فراوانی در صنعت نیز دارند. و سیالی برای بالا بردن آن وجود ندارد. این ابزار به کاربر اجازه می دهد تا آن را به سمت بالا یا پایین حرکت دهد. حمل بار به عهده ناخنی است. این قسمت در زیر بدنه و نزدیک زمین قرار دارد. این باعث می شود از آن در مکانهایی که دیگر لیفتراک قابل دسترسی نیست استفاده شود.

برای استفاده از این ابزار باید دسته را در جهت عقربه های ساعت حرکت دهید.تا هنگام بالا رفتن ناخنی، بار هم به همراه آن بالا می رود. جک دارای دو نقطه تماس است تا بار را به ارتفاع مورد نظر برساند. برای کاهش فشار و کاهش بار، دسته جک باید در جهت عقربه های ساعت بچرخد. تا اینکه جک سپس به جایگاه اول خود باز می گردد. از ویژگی های خاص جک دنده این است که می توان از آن در ارتفاع کوتاه تری که معمولاً غیرقابل دسترسی است استفاده کرد. همچنین از نبود مواردی مانند نشتی که بر عملکرد جک تأثیر می گذارد، نام برد.

مگنت و جک دنده ای resdfgh456

در آخر

محصولات ما از مواد با کیفیت بالا ساخته شده است تا در سالهای آینده در خدمت شما باشد. با استفاده از تکنولوژی روز و با توجه به مشتریان طراحی شده است. بازرگانی محمود قرا چورلو نیازهای شما را برآورده می کند و کیفیت عالی را با هزینه مقرون به صرفه ارائه می دهد. جهت ثبت سفارش و دریافت لیست قیمت ها با شماره تماس های زیر تماس حاصل فرمایید.